Az iskola egyik hagyományaként, a 7-11. évfolyamos dicséretben részesült tanulók (gyerek)pezsgővel koccintottak az iskola igazgatójával, az OTP Fáy Alapítvány Mintaiskola vezetőjével és egymással. Minden osztályból 3-4 tanuló kapott lehetőséget a programon való részvételre, ahol oklevelet kaptak kiemelkedő tanulmányi eredményükért, kiemelkedő szorgalmukért és kiemelkedő közösségi tevékenységükért. Az oklevél mellett a Budapesti Gazdasági SZC fenntartó által könyvutalványban és/vagy az OTP Fáy Alapítvány támogatásával tárgyi jutalomban részesültek.
Sportsiker – Hercz Bence 8.c
Sportsiker – EB 2. hely
Iskolaújság
Ady Emlékmúzeum
Látogatás az érdi Földrajzi Múzeumban
Látogatás a Jókai-kertben
(Gyerek)pezsgős koccintás 2026