Munkatársak

Banusné Molnár Zsuzsanna
igazgató

 

Tanáraink

Név

Elérhetőség

Tantárgy

TANÁRI KAR

Ábrahám-Bura Annamária

bura.annamaria@budaigimnazium.hu

testnevelés

Bajnoczi Ferenc Tiborné

bajnoczi.tiborne@budaigimnazium.hu

informatika, digitális kultúra

Banusné Molnár Zsuzsanna Judit

molnar.zsuzsanna@budaigimnazium.hu

történelem. életvitel és gyakorlat

Bartha Beatrix

bartha.bea@budaigimnazium.hu

magyar

Bédai Tibor

bedai.tibor@budaigimnazium.hu

testnevelés

Bencze Melinda

bencze.melinda@budaigimnazium.hu

német, orosz

Benkő Nóra

titkarsag@pmszamail.hu

színiakadémia

Bicskei Petra

bicskei.petra@budaigimnazium.hu

német

Bikfalvi Máté

bikfalvi.mate@budaigimnazium.hu

angol

Boldizsár Célia

boldizsar.celia@budaigimnazium.hu

angol, biológia

Borhi Rudolf

borhi.rudolf@budaigimnazium.hu

testnevelés

Brunner Egon Rolland

brunner.egon@budaigimnazium.hu

testnevelés 

Czibók Péterné

czibok.peterne@budaigimnazium.hu

angol, célnyelvi civilizáció

Csákváry-Kovács Rózsa

 

angol, matematika

Deme Éva

deme.eva@budaigimnazium.hu

történelem, életvitel és gyakorlat

Door Lívia

door.livia@budaigimnazium.hu

angol

Egyed Livia

egyed.livia@budaigimnazium.hu

matematika

Farkas Andrea

farkas.andrea@budaigimnazium.hu

biológia, kémia

Gaál Marianna

gaal.marianna@budaigimnazium.hu

földrajz

Gábor Antal Áron

gabor.aron@budaigimnazium.hu

testnevelés

Gáspár Csaba

gaspar.csaba@budaigimnazium.hu

matematika

Girasek Edina

girasek.edina@budaigimnazium.hu

magyar, mozgóképkultúra és médiaismeret

Gombos Zsófia Inez

gombos.zsofia@budaigimnazium.hu

angol

Gonda Márta

 

magyar

Gráf Tímea Anna

graf.timea@budaigimnazium.hu

informatika, digitális kultúra

Greschik Emőke

greschik.emoke@budaigimnazium.hu

angol

Gyivicsánné Bakk Marianna

bakk.marianna@budaigimnazium.hu

német

György Piroska

gyorgy.piroska@budaigimnazium.hu

matematika

Huszár Zsuzsanna

huszar.zsuzsanna@budaigimnazium.hu

matematika, informatika, digitális kultúra

Izsay-Horváth Alexandra

izsay.alexandra@budaigimnazium.hu

vizuális kultúra, digitális kultúra

Jákli Zsófia

jakli.zsofia@budaigimnazium.hu

angol, orosz

Juhos Enikő Klára

juhos.eniko@budaigimnazium.hu

matematika

Kalácska Lilla

kalacska.lilla.alexandra@budaigimnazium.hu

mozgóképkultúra és médiaismeret,vizuális kultúra, digitális kultúra

Kecskés Ferenc

kecskes.ferenc@budaigimnazium.hu

kémia, biológia

Kisvárdai Míra Zsuzsanna

kisvardai.mira@budaigimnazium.hu

vizuális kultúra, mozgóképkultúra és médiaismeret

Klein Balázs

klein.balazs@budaigimnazium.hu

angol

Kozma Géza István

kozma.geza@budaigimnazium.hu

történelem. életvitel és gyakorlat

Lakatos Tibor

lakatos.tibor@budaigimnazium.hu

matematika, informatika, digitális kultúra

Lakosné Gyarmati Katalin

 

matematika

Lengyel Gabriella

lengyel.gabriella@budaigimnazium.hu

laboráns

Losonczi Anita

titkarsag@pmszamail.hu

színiakadémia

Markolt Zsuzsanna

markolt.zsuzsanna@budaigimnazium.hu

magyar, fejlesztőpedagógus

Martony Gergely

martony.gergely@budaigimnazium.hu

testnevelés

Matiscsák Zsuzsanna

matiscsak.zsuzsanna@budaigimnazium.hu

angol

Merkely István Keresztély

merkely.istvan@budaigimnazium.hu

testnevelés

Mihály Helga Edit

mihaly.helga@budaigimnazium.hu

magyar, történelem

Miklovicz András

miklovicz.andras@budaigimnazium.hu

német

Nagy Erika

nagy.erika@budaigimnazium.hu

kémia, fizika

Nagy Sándor

nagy.sandor@budaigimnazium.hu

iskolapszichológus

Németh Zoltán Zsolt

 

magyar, történelem

Örkényi Zsuzsanna

orkenyi.zsuzsanna@budaigimnazium.hu

német

Pálinkás Györgyné

palinkas.gyorgyne@budaigimnazium.hu

matematika, fejlesztőpedagógus, könyvtáros

Patziger Katalin Rózsa

patziger.katalin@budaigimnazium.hu

angol, német

Péter Zsófia

peter.zsofia@budaigimnazium.hu

spanyol

Pusztai Balázs

pusztai.balazs@budaigimnazium.hu

angol, célnyelvi civilizáció, történelem, etika

Quiles Burruezo Juan Antonio

quiles.juan@budaigimnazium.hu

spanyol

Rékasi Gergelyné

rekasi.gergelyne@budaigimnazium.hu

földrajz, olasz

Répásy Nóra

repasy.nora@budaigimnazium,hu

angol, matematika

Sági Andrea

sagi.andrea@budaigimnazium.hu

francia, olasz

Dr. Sárváry Marianna Erzsébet

sarvary.marianna@budaigimnazium.hu

magyar, történelem, etika

Schlagerné Kónya Anita Tünde

konya.anita@budaigimnazium.hu

történelem, életvitel és gyakorlat

Sersényi Zsolt

sersenyi.zsolt@budaigimnazium.hu

biológia, kémia

Soós Györgyi

soos.gyorgyi@budaigimnazium.hu

történelem, életvitel és gyakorlat

Spalovszky Csaba József

spalovszky.csaba@budaigimnazium.hu

angol, francia

Stettner Andrea

stettner.andrea@budaigimnazium.hu

testnevelés

Dr. Szatmáryné Fricz Orsolya

fricz.orsolya@budaigimnazium.hu

földrajz, történelem

Szentgyörgyvölgyi Fruzsina Katalin

szentgyorgyvolgyi.fruzsina@budaigimnazium.hu

angol

Sztrehárszki Mónika

sztreharszki.monika@budaigimnazium.hu

biológia, kémia

Takácsné Christián Klára

takacsne.klara@budaigimnazium.hu

testnevelés

Tenk Gabriella Mária

tenk.gabriella@budaigimnazium.hu

ének-zene

Tihanyi Márta Katalin

tihanyi.marta@budaigimnazium.hu

iskolapszichológus

Tomposné Hakkel Tünde

hakkel.tunde@budaigimnazium.hu

spanyol

Tótka Zsuzsanna

 

angol, történelem

Túriné Kántor Mónika Csilla

kantor.monika@budaigimnazium.hu

angol

Varga József

varga.jozsef@budaigimnazium.hu

matematika

Vencz Zoltán

vencz.zoltan@budaigimnazium.hu  

spanyol

Vrana-Heits Anita

heits.anita@budaigimnazium.hu

magyar, etika, francia

Zachár Emese

zachar.emese@budaigimnazium.hu

matematika

Zemplényiné Szentes Éva

szente.eva@budaigimnazium.hu

angol

Zombori Tamás

zombori.tamas@budaigimnazium.hu

angol

     

TITKÁRSÁG

Gödri Emese

godri.emese@budaigimnazium.hu

iskolatitkár

Szolvik Hajnalka Karolina

szolvik.hajnalka@budaigimnazium.hu

iskolatitkár, gazdasági ügyintézés

Viczkó Szilvia

viczko.szilvia@budaigimnazium.hu

iskolatitkár