Október 28-án a Diákönkormányzat szervezésében Halloween bulit tartottunk az iskolában.
A programok között természetesen szerepelt tökfaragás, csokikeresés, jelmezverseny és tánc. A sütisütő versenyre finomabbnál finomabb édességek érkeztek, Halloween ünnepének ismeretéről pedig online kvízt tölthettek ki a résztvevő diákok. Az est legizgalmasabb meglepetésprogramja a borzongásokkal teli szabadulószoba volt.
A DÖK-éj egy szuper hangulatú karaokéval és a versenyekért járó díjazással zárult.







































(Gyerek)pezsgős koccintás 2026
Sportsiker – Hercz Bence 8.c
Sportsiker – EB 2. hely
Iskolaújság
Ady Emlékmúzeum
Látogatás az érdi Földrajzi Múzeumban