2025. november 10-én az Aulea Alapítvány előadásában a Bemelegítés című darabot tekintették meg a tornateremben a 7. c, 11.e, 12. e és 12.b osztály tanulói.
Az ember -különböző életkoraiban – mindig bemelegít: készül, edz, felkészül valamire. Életkorukra való tekintettel kézenfekvően merül ez föl az ifjúsági közönség esetében: a gyerekek kisebb vagy nagyobb kamaszként még csak készülnek, „melegítenek” a felnőtt életre, annak a „programnak” a végrehajtására, amely társas lény mivoltunkból következik.
A darab egyszerre használja a beszélt és a mozgásnyelvet, amit az előadást követő feldolgozó foglalkozáson az egyszerű, de kreativitást igénylő, párokban végzett mozgásgyakorlatok során a diákok is kipróbálhattak.





Európa Központ
Tiéd a város interaktív foglalkozás
Karácsonyi adományozás
KÁRPÁT-MEDENCEI TECHNIKUMOK II. KIVÁLÓGÁSI GÁLÁJA
Trambulin ösztöndíj
Ópusztaszeri kirándulás – 11.d