A fenntarthatósági Témahét keretében a 11. évfolyamos diákjaink három napos iskolán kívüli programon vettek részt.
Október 9-én A Normafánál tett kiránduláson meglátogatták az „Örökerdő” tanösvényt, ahol a fenntartható erdőgazdálkodásról kaptak információt. A területen élő növények sokféleségét vizsgálták a termések megfigyelésével és egy totó kitöltésével adtak számot a NATURA2000 ökológiai hálózatról eddig megszerzett tudásukról.


Iskolaújság
Ady Emlékmúzeum
Látogatás az érdi Földrajzi Múzeumban
Látogatás a Jókai-kertben
Osztálykirándulás – 9.b
Osztálykirándulás – 9.e, 9.d
(Gyerek)pezsgős koccintás 2026
Sportsiker – Hercz Bence 8.c
Sportsiker – EB 2. hely